Pri používaní našich služieb súhlasíš, že budeme používať súbory cookie a podobné technológie na zlepšenie a prispôsobenie nášho obsahu, analyzovanie prevádzky, poskytovanie reklám a ochranu proti nevyžiadanej pošte, škodlivému softvéru a neoprávnenému použitiu.

Apartman Makarska-Chorvatsko 0
1 / 12

Opis

Apartmán Makarska (max 5 osôb)

- 20m od promenády a pláže

- 150 m od centra mesta.

- v blizkosti apartmanu kaviareň, reštauracia, potraviny. Plne zariadený apartmán s 2 samostatnými terasami s prekrásnym výhľadom na more a pohorie Biokovo.

-bezplatným Wi-Fi, klimatizacia, parkovacie miesto. Apartmán pozostáva z 2 samostatných obývateľných izieb, kúpelne so sprchovým kútom, toaletou, umývadlom, obývačky a kuchyne. Obývačka je vybavená LED televízorom so satelitom (slovenské, české, nemecké, anglické programy), Playstation 4, Hi-fi systémom a veľkou rohovou sedacou súpravou. Samozrejmosťou kuchyne je jedálensky stôl so štyrmi stoličkami, zariadenie pozostáva z umývačky riadu , chladničky s mrazničkou, indukčnej varnej dosky, teplovzdušnej rúry, rýchlo varnej kanvice, presso stroja, blenderu (mixér), hriankovača a mikrovlnej rúry. Viac info: internetová stránka s kontaktom www.apartmanmakarska.com

150€

Apartman Makarska-Chorvatsko

Staré Mesto, Bratislava I, Bratislavský
14. 4.
Popis predajcu
** *** ****
Zobraziť číslo

Publikované v

Staré Mesto, Bratislava I, Bratislavský
ID inzerátu 1896812

NAHLÁSIŤ TENTO INZERÁT